TEST ANALYST KONTRAKTOR (až 100.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

TEST ANALYST KONTRAKTOR (až 100.000 Kč)

ID ponuky: 33315

Dohodou

Plat

Zabývate se automatizovaným testováním SW v JMeter nebo Selenium? SQL a Oracle pro Vás není žádným rébusem? A chtěl/a byste se podílet na rozvoji systémů, které usnadňují práci milionům lidí? Tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis! TEST ANALYST KONTRAKTOR (až 100.000 Kč)

Náplň práce

*Komunikace v rámci týmu s vývojáři a architekty, porozuměli potřebám zákazníků, prioritám. *Analýzu potřeb zákazníka, user stories a chyb z pohledu QA. *Příprava statických zkoušek. *Vytvoření různých úrovní testovacího designu. *Vedení týmu testerů. *Dohled nad testovacími případy v týmu. *Převod manuálních testů do automatizovaných. *Přímé provádění testování. *Vyhodnocování a prezentování výsledků na týmových poradách.

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • *Dobrou znalost testování - statické vs. dynamické, funkční vs. nefunkční, manuální vs. automatické. *Zkušenosti agilním testováním *Zkušenosti s automatizací testů a nástroji JMeter nebo Selenium. *Vynikající znalost SDLC - Waterfall vs. Agile, DevOps atd. * Schopnost čtení jazyka SQL/Oracle. *Znalost softwaru pro správu testů VSTS nebo Jira. *Zkušenosti s testováním API včetně nástrojů jako Postman, Fiddler nebo Swagger. *Porozumění HTTP, XML, JSON, CSS. *Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

* Pět týdnů dovolené, čtyři sick days. * Flexibilní pracovní dobu. * Plně hrazené obědy. * Firemní produkty zdarma. * Zvýhodněný mobilní tarif i pro členy Vaší rodiny. * Práci s nejaktuálnějšími technologiemi. * Místo výkonu práce: Olomouc nebo Brno.