TESTER ELEKTRONIKY - AUTOMOTIVE (35-43.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

TESTER ELEKTRONIKY - AUTOMOTIVE (35-43.000 Kč)

ID ponuky: 93638

Dohodou

Plat

Jste zkušený tester nebo čerstvý absolvent v oboru elektro? Zajímá Vás vývoj asistenčních systémů nebo vývoj a testování elektroniky ? Chcete se rozvíjet v automotive oboru a pracovat na zajímavých projektech pro nejlepší automobilky? Rádi byste pracovali v stabilní společnosti, která nabízí spousty benefitů? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost působící ve vývoji v oblasti automotive hledá posilu do svého testovacího týmu na pozici: TESTER ELEKTRONIKY - AUTOMOTIVE (35-43.000 Kč)

Náplň práce

* testování jednotlivých komponentů a jejich funkcí dle požadavků zákazníka * příprava komponentů k testování * analýza závad nalezených během testování a následná konzultace s ostatními odděleními * pravidelný reporting výsledků * navrhování vhodných vylepšení v oblasti testování a elektroniky

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * min. SŠ vzdělání s elektro zaměřením * vyhlášku 50/1975 Sb. § 5 a vyšší * alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny * schopnost orientovat se v elektro schématech * zájem o programování, např. Python, C výhodou * zájem o automotive * ŘP skupiny B – aktivní řidič

* 25 dní dovolené * flexibilní pracovní dobu * uplatnění pro absolventy * sick days * možnost napracování si dalšího volna * stravenky a občerstvení na pracovišti * zprostředkování Multisport karty * jazykové kurzy a systém vzdělávání * zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky * systém kafeterie * zvýhodněný operativní leasing na nové vozy * firemní akce a teambuildingy * možnost nástupu IHNED nebo dohodou * místo výkonu práce: Mladá Boleslav