VEDOUCÍ CONTROLLINGU S ANGLIČTINOU (OD 80.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VEDOUCÍ CONTROLLINGU S ANGLIČTINOU (OD 80.000 KČ)

ID ponuky: 68657

Dohodou

Plat

Máte bohaté zkušeností v oblastí finančního controllingu ve výrobní společnosti? Angličtinu využíváte denně? Chcete pracovat pro významnou nadnárodní společnost? Pošlete mi svoje CV v anglickém jazyce! Nadnárodní výrobní společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ CONTROLLINGU S ANGLIČTINOU (OD 80.000 KČ)

Náplň práce

* přípravy rozpočtů * vedení a účast na závěrkách (měsíční, čtvrtletní i roční) * řízení výrobního plánu po finanční stránce * zodpovědnost za finanční reporting závodu * vedení auditů * vedení týmu

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * VŠ vzdělání ekonomického směru * alespoň 5 let zkušeností v oblasti finančního cotrollingu * dobrá znalost MS Office, SAP CO&FI nebo Hyperion Oracle * anglický jazyk na komunikativní úrovni

* 5 týdnů dovolené * bonusy a prémie * příspěvky na penzijní pojištění a dopravu * možnost jazykového vzdělávání * služební telefon a počítač * firemní akce * lokalitu okres Žďár nad Sázavou