VEDOUCÍ LOGISTIKY S ANGLIČTINOU (OD 80.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VEDOUCÍ LOGISTIKY S ANGLIČTINOU (OD 80.000 KČ)

ID ponuky: 67602

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti s vedením týmu? Pohybujete se v oblasti logistiky a máte celkový přehled o fungování skladů? Angličtinu využíváte denně a chcete být součástí významné výrobní společnosti? Jste ten, koho hledám! Zašlete mi svůj životopis v anglickém jazyce. Významná výrobní společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY S ANGLIČTINOU (OD 80.000 KČ)

Náplň práce

* vedení oddělení logistiky * dohled nad plánováním materiálů a výroby * komunikace se zákazníky a dodavateli * zajišťování požadavků zákazníka * dohled nad stavem skladových zásob * implementace nových systémů * neustálé zlepšování logistiky

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * praxe na obdobné pozici * celkový přehled v oblasti logistiky a zákaznického servisu * schopnost vést tým * anglický jazyk na pokročilé úrovni * znalost ERP systémů * organizovanost, strategické myšlení

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * příjemné pracovní prostředí * týden dovolené navíc * závodní stravování * možnost kariérního růstu * školení a jazykové kurzy * lokalitu: okres Žďár nad Sázavou