VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNÍCH (OD 90.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNÍCH (OD 90.000 KČ)

ID ponuky: 95031

Dohodou

Plat

Jste zkušený v oblasti financí a vedení týmu? Domluvíte se anglicky na komunikativní úrovni a hledáte novou pracovní příležitost? Jste týmový hráč a máte organizační schopnosti? Pak nám pošlete svůj životopis v CZ A EN verzi! Mezinárodní firma hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNÍCH (OD 90.000 KČ)

Náplň práce

* Vedení podřízených v rámci finančního oddělení * Plánování, nastavování finanční politiky a finančních toků společnosti * Příprava zpráv pro audity * Spolupráce s auditory * Spolupráce na zlepšování procesů v ERP systému * Účast na poradách a školeních

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * VŠ vzdělání ekonomického směru * Anglický jazyk na komunikativní úrovni * Orientace v účetnictví a daních * Praxe s vedením týmu * Znalost MS Office a ERP systémů * Organizační schopnosti

* Týden dovolené navíc * Příspěvek na penzijní pojištění * Příspěvky na stravování * Příspěvek na dopravu * Jazykové kurzy * Roční bonusy * Kafeterie * Lokalitu: Novojičínsko