VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝSTAVBY (130.-160.000,- Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝSTAVBY (130.-160.000,- Kč)

ID ponuky: 89718

Dohodou

Plat

Od 130 000 CZK mesačne

Máte zkušenosti z oblasti výstavby a uvádění do provozu EPC celků? Máte chuť pustit se do nových projektů v ČR i Evropě? Umíte řídit tým? Nadnárodní spol. SOLEK hledá nového profesionála na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝSTAVBY

Náplň práce

* Nastavení a vedení struktury oddělení výstavby FVE pro ČR a Evropu * Koordinace výstavby EPC celků (výstavba/montáž/uvedení do provozu) * Spolupráce s odd. HSE, Kvality, Engineeringu, PM, Nákupu * Řízení vztahů se zákazníky, investory a dodavateli * Zastřešuje vztahy s úřady pro zajištění výstavby a uvedení do provozu

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * Zkušenost s realizací EPC celků – (energetika či stavební projekty) * VŠ technického směru * Zkušenosti s vedením týmu, odolnost vůči stresu * Proaktivita, dobrý time-management a tah na branku * MS Project, Pokročilá angličtina

* Práce v lukrativním oboru solární energetiky * Motivační platové ohodnocení * 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba * Občerstvení na pracovišti, multisport karta * Možnost seberealizace napříč společností * Lokalita: Praha * Nástup: Dle dohody