VEDOUCÍ PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ - KORPORÁT (120-150.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VEDOUCÍ PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ - KORPORÁT (120-150.000 Kč)

ID ponuky: 124313

Dohodou

Plat

Pro našeho významného klienta, holdingovou společnost v Praze, hledáme zkušeného právního zástupce, který povede celé právní oddělení pro všechny společnosti ve skupině. Máte zkušenosti z dané pozice, přehled z různých oblastí práva a vedením týmu právníků? Pak jste náš člověk! Hledáme rozhodného a stresuodolného teamleadera, který se nezlekne ani složitějších právních případů a má zájem o pozici: VEDOUCÍ PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ - KORPORÁT (120-150.000 Kč)

Náplň práce

* Vedení a řízení právního oddělení holdingu (cca 5-7 podřízených) * Poskytování právního poradenství vedení společnosti a jednotlivým společnostem * Zpracovávání a provádění výkladů právních rozborů a stanovisek * Zodpovědnost za přípravu a revizi smluv, právních dokumentů a podání * Zajištění souladu činnosti společnosti s platnými právními předpisy * Spolupráce s externími právními poradci a advokáty * Řešení právních sporů a soudních řízení (zastupování zaměstnavatele v řízení před soudy a jinými orgány) * Zajištění interního vzdělávání a školení v oblasti pracovního práva pro zaměstnance společnosti * Zajišťování právní due diligence v rámci akvizic

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * Vysokoškolské vzdělání v oboru právo (Mgr. nebo JUDr.) * Minimálně 5 let praxe v oblasti právních věd * Prokazatelné zkušenosti s vedením právníků a řízením právního týmu * Vynikající znalost českého práva v různých oborech * Orientace v právních systémech CODEXIS, ASPI apod. * Silné komunikační a organizační dovednosti * Schopnost pracovat pod tlakem a řešit složité právní otázky

* Zázemí stabilního holdingu v rámci ČR * Motivující finanční ohodnocení s bonusy * Automobil i pro soukromé účely * 5 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let) * Stravné * Multisportka * Notebook a mobilní telefon * Možnost nástupu dle dohody * Místo pracoviště: Praha