VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ S ANGLIČTINOU (90-100.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ S ANGLIČTINOU (90-100.000 KČ)

ID ponuky: 65537

Dohodou

Plat

Máte znalost procesních metod? Umíte vést tým? Komunikujete v anglickém jazyce na denní bázi a rádi byste se rozvíjeli v nadnárodní firmě? Hledám právě Vás! Strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ S ANGLIČTINOU (90-100.000 KČ)

Náplň práce

* vedení technického oddělení a týmu procesních inženýrů * dohled nad výrobním procesem, jeho zlepšování a zavádění změn * komunikace a provádění kontrol u dodavatelů * administrativa spojená se zaváděním nových procesů a strojů do výroby * spolupráce s kolegy napříč odděleními výroby, kvality i logistiky

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * VŠ vzdělání v technickém oboru * anglický jazyk na pokročilé úrovni * praxe z výrobní společnosti * znalost metod štíhlé výroby (FMEA, SPC apod.) * dobré komunikační dovednosti

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * příjemné pracovní prostředí * týden dovolené navíc * závodní stravování * možnost kariérního růstu * školení a jazykové kurzy * lokalitu: okres Nové Město na Moravě