VEDOUCÍ STAVEBNÍ ČETY (28-35.000 + příplatky) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VEDOUCÍ STAVEBNÍ ČETY (28-35.000 + příplatky)

ID ponuky: 70197

Dohodou

Plat

Hledáte novou pracovní výzvu a zajímá vás oblast stavebnictví? Nevadí vám práce na výjezdech po ČR? Troufnete si vést malý stavební tým a řídit výstavbu? Tak nám ihned zašlete životopis a staňte se VEDOUCÍM STAVEBNÍ ČETY!

Náplň práce

* Práce v terénu (týdenní výjezdy po ČR) * Vedení malého týmu pracovníků * Komunikace s investory * Spolupráce se stavbyvedoucím * Řízení výstavby

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * Vzdělání min. SOU/SŠ * Schopnost vést malý tým * Ochotu cestovat na týdenní výjezdy po ČR * Odpovědný a aktivní přístup

* Příplatky za práci v náročném prostředí * Cestovní náhrady, diety * Služební automobil a mobilní telefon * Odměny, prémie * Místo výkonu práce: ČR