VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (90-120.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (90-120.000 Kč)

ID ponuky: 86125

Dohodou

Plat

Chcete být důležitou součástí ve výrobní společnosti, kde bude Vaše kompetence nejenom vést lidi, ale budete také rozhodovat o řízení procesů souvisejících s výrobou? Komunikace v anglickém nebo německém jazyce pro Vás není překážkou? Pak mi pošlete Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (90-120.000 Kč)

Náplň práce

* Zodpovědnost za výrobní procesy * Zodpovědnost za kvalitu produktů svěřeného úseku * Koordinace činnosti podřízených * Úzká spolupráce s ostatními závody v zahraničí

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * VŠ vzdělání - technický směr * Praxe v managementu, na vedoucí pozici podmínkou * Zkušenost s vedením většího počtu podřízených * Anglický jazyk - denní využití - ústní i písemná (další cizí jazyk výhodou)

* Flexibilní pracovní dobu * Týden dovolené navíc * Služební automobil * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní pojištění * a mnoho dalších bonusů! * Pozice je vhodná i pro ženy * Místo výkonu práce: Benátky nad Jizerou