VEDOUCÍ VÝROBY S NJ - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VEDOUCÍ VÝROBY S NJ

ID ponuky: 27045

Jste technicky vzdělaný/a a máte zkušenosti s vedením výroby? Troufnete si na jednání v němčině? Chcete pracovat ve společnosti, která půjde vstříc Vašim nápadům a inovacím? Jste otevřen/a nové pracovní nabídce? Pak jste ten/ta, kterého hledáme! Mezinárodní dynamická společnost vyhlašuje výběrové řízení na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY S NJ

Náplň práce

* optimalizace výroby * řízení výrobního týmu * zajištění maximální produktivity * pravidelné porady s vedením společnosti * komunikace napříč celou společností

Požiadavky na uchádzača

  • * min. středoškolské vzdělání * schopnost domluvit se německy * praxi na obdobné pozici * angličtinu na mírně pokročilé úrovni * znalost nástrojů výroby * vynikající organizační schopnosti

Informácie o plate

* motivační finanční ohodnocení * příspěvek na závodní stravování * mobilní telefon, notebook * příspěvek na dopravu do zaměstnání * moderní a čisté pracovní prostředí * poukazy na volnočasové aktivity * místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí