VEDOUCÍ VÝROBY - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VEDOUCÍ VÝROBY

ID ponuky: 56109

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti s vedením výroby v automotive a hledáte obdobnou pozici. Umíte vést lidi a samostatně se rozhodujete? Mluvíte dobře anglicky nebo německy? Pošlete nám váš životopis.

Náplň práce

* Efektivní řízení a nastavení výroby * Koordinace výroby, logistiky, kvality, technologie * Projektové řízení * KPI a analýzy * Neustálé zlepšování * Plánování a řízení investic * Prezentace se zákazníky

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * VŠ technický nebo ekonomický směr * 3 roky praxe z vedoucí pozice v automotive - PODMÍNKOU * Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni * Prezentační a komunikační dovednosti * Analytické a organizační schopnosti

* Stále se rozvíjející nadnárodní výrobní společnost * Manažerské odměny * Moderní pracovní prostředí * 25 dní dovolené, příspěvky na dojíždění * Služební auto není k dispozici Pracoviště: okres Teplice