VELVYSLANEC KVALITY U ZÁKAZNÍKA - AUTOMOTIVE (od 50.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VELVYSLANEC KVALITY U ZÁKAZNÍKA - AUTOMOTIVE (od 50.000 Kč)

ID ponuky: 63570

Dohodou

Plat

Od 50 000 CZK mesačne

Máte praxi v oblasti výrobní kvality - ideálně v automotive prostředí? Nevadilo by Vám přes týden žít v Německu? Tohle je Vaše kariérní příležitost, tak ji nepromarněte!

Náplň práce

* budete styčným bodem naší společnosti pro kvalitu u zákazníka * budete denně konzultovat závady z hlediska kvality * budete reportovat výsledky do výrobních závodů v ČR * pravidelná kontrola a dohled nad produkty dodávané zákazníkovi * spolupráce s oddělením kvality u zákazníka

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * odpovídající praxi v oblasti kvality - ideálně automotive * komunikativní znalost německého * racionální myšlení, samostatnost * ochotu působit u zahraničního zákazníka (Německo)

* NADSTANDARDNÍ MZDU A ODMĚNY * služební byt v Německu * služební automobil pro pohodlnější cestování do zaměstnání * pravidelné finanční odměny za plnění standardní pracovní náplně * letní a vánoční odměny *místo výkonu práce: Okolí Stuttgartu v Německu