VÝROBNÍ MANAŽER (100-150.000 Kč) Praha- východ - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VÝROBNÍ MANAŽER (100-150.000 Kč) Praha- východ

ID ponuky: 88810

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti s vedením týmu, hodnocením zaměstnanců a motivací ve výrobní společnosti (např. oblast strojírenství nebo automotive)? Cítíte se na to, zastávat zodpovědnou roli vedení výrobního závodu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Nadnárodní rostoucí výrobní společnost hledá zkušeného profíka na pozici: VÝROBNÍ MANAŽER (100-150.000 Kč) Praha-východ

Náplň práce

* vedení výroby, plnění termínů, udržování kvality a stanovených termínů * realizace neustálého zlepšování, snižování nákladů * kontrola, vedení a zpětná vazba podřízených * reporting, analýzy a controlling

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * VŠ vzdělání, ideálně technického směru * komunikativní znalost anglického jazyka * zkušenosti na stejné pozici ve výrobní společnosti podmínkou * proaktivní přístup, perfektní leadership

* roční bonusy * 25 dní dovolené * flexibilní pracovní dobu * systém Cafeterie * stravenky * Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou * Místo výkonu zaměstnání: Praha-východ