VÝROBNÍ TECHNOLOG 30.000-33.000 KČ - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VÝROBNÍ TECHNOLOG 30.000-33.000 KČ

ID ponuky: 62012

Dohodou

Plat

Máte alespoň maturitu nebo delší praxi v chemickém oboru? Domluvíte se anglicky? Máte zkušenost s organizací výroby? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis na uvedený email nebo mi rovnou zavolejte. Budu se těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

* Organizace technologie v chemické výrobě * Spolupráce s dalšími kolegy z výroby * Návrhy nových a úpravy stávajících technologických postupů * Reporting a kontrola procesů

Požiadavky na uchádzača

  • * Minimálně střední odborné vzdělání v oblasti chemie * Dobrá znalost práce na PC * Komunikativní znalost AJ * Znalost chemických procesů * Schopnost rozhodovat a pracovat samostatně

* Nástupní plat 30.000-33.000 Kč * 25 dní dovolené * Flexibilní pracovní dobu * Závodní stravování * Velmi dobrou dopravní dostupnost * Zvýhodněné rodinné volání * A další zajímavé benefity * Pozice je vhodná pro muže i ženy * Pracoviště: Ústí nad Labem