VÝVOJÁŘ S AJ – ABSOLVENT CHEMIE (28 – 32.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

VÝVOJÁŘ S AJ – ABSOLVENT CHEMIE (28 – 32.000 Kč)

ID ponuky: 66764

Dohodou

Plat

Máte vystudovanou vysokou školu v oboru chemie? Je Vám blízká oblast výzkumu a vývoje a rádi byste pracovali pro českou společnost se zahraničním přesahem? Pak pro vás máme skvělou příležitost! VÝVOJÁŘ S AJ – ABSOLVENT CHEMIE (28 – 32.000 Kč)

Náplň práce

* Řešení výzkumných a vývojových úkolů dle zadání * Provozní a modelové zkoušku dle Plánu technického rozvoje * Zavádění nových procesů chemické výroby * Návrhy změn výrobních postupů, metod měření a současného měření * Zpracování výzkumných zpráv a podkladů pro studie

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * VŠ vzdělání v chemickém oboru podmínkou * Praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou * Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni * Výhodou je znalost simulačních programů * Schopnost vyhodnocování dat a návrh řešení * Vhodné pro absolventy

* Flexibilní pracovní doba * Týden dovolené navíc * Příspěvek na stravování od zaměstnavatele * Příspěvek na penzijní pojištění * Možnost výhodného mobilního tarifu * Perspektivní práce ve stabilní společnosti * Nástup možný ihned/po dohodě * Místo výkonu práce: Ústí nad Labem