ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ VÝROBY AŽ 40.000 KČ - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ VÝROBY AŽ 40.000 KČ

ID ponuky: 93254

Dohodou

Plat

Je organizace a plánování tvým koníčkem? Výrobní proces znáš dokonale a nedělá Ti problém vytvořit přesný harmonogram? Umíš ke všemu ještě anglicky? Pak hledáme přesně Tebe! Pošli mi svůj životopis a staň se naším kolegou na pozici ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ VÝROBY AŽ 40.000 KČ

Náplň práce

* Tvorba harmonogramu výroby na denní a týdenní bázi * Spolupráce s výrobou a logistikou * Zajištění plynulého zásobování materiálem a optimalizace strojů * Dohled nad včasným vyhotovením zakázek * Komunikace se zákazníky

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SOU/SŠ ideálně technického zaměření * Praxi na pozici plánovače ve výrobní společnosti podmínkou * Komunikativní znalost AJ * Znalost práce na PC - MS Office * Analytické a organizační schopnosti

* Nástupní plat od 30 000 Kč * 25 dní dovolené * Flexibilní pracovní doba * Stravenky nebo příspěvek na stravování * Občerstvení na pracovišti * Příspěvek na dopravu * Osobní ohodnocení a docházkový bonus * Odměny 2x ročně * Příspěvek na penzijko * Pohodový kolektiv * Místo výkonu: Valašské Meziříčí