ZKUŠENÝ SEŘIZOVAČ CNC (35-42.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ZKUŠENÝ SEŘIZOVAČ CNC (35-42.000 Kč)

ID ponuky: 90479

Dohodou

Plat

Baví Tě práce s CNC a chceš za to být nadstandardně ohodnocený? Jsi pečlivý, zodpovědný a nevadí Ti tři směny? Výborně! Tak se přidej k nám! Pošli životopis a bude z Tebe: ZKUŠENÝ SEŘIZOVAČ CNC (35-42.000 Kč)

Náplň práce

* Seřizování a obsluha CNC * Běžná údržba nástrojů * Práce ve 3směnném provozu * Výstupní kontrola výrobků

Požiadavky na uchádzača

  • * Vzdělání v technickém oboru (výhodou) * Zkušenosti se seřizováním * Zkušenosti s CNC * Ochota pracovat na 3 směny * Orientace v technické dokumentaci

* 25 dní dovolené * MultiSport karta * Zajištěná doprava * Příspěvek na ŽP/PP * Zvýšený příspěvek za směny * Hrazené stravování * Kvartální/roční bonusy * Prémie a výkonnostní příplatky * Možnost kariérního růstu * Smlouva na dobu neurčitou * Zvýhodněné podmínky u mobilního operátora * Lokalitu: Brno