Zdravotnícky laborant - Alpha medical, s. r. o. Cover

Pracovná pozícia

Zdravotnícky laborant

ID ponuky: 55883

Referenčný kód: 8a951d14

Dohodou

Plat

Od 850 do 1 200 EUR mesačne

Výška mzdy je závislá od dosiahnutej kvalifikácie a pracovných skúseností

Náplň práce

* príjem evidencia a spracovanie vzoriek biologického materiálu, * vykonávanie laboratórnych činností v klinickej biochémii a hematológii, * vykonávanie klinickobiochemických vyšetrení za účelom stanovenia diagnózy pacienta, * analýzy biologického materiálu na základe presne pripravených a dodržiavaných postupov, * príprava roztokov a chemikálií potrebných k analýzam

Požiadavky na uchádzača

<p>* možnosť poskytnutia ubytovania počas prvého roku v pracovnom pomere </p> <p> * zaujímavú a perspektívnu prácu </p> <p> * možnosť odborného rastu </p> <p> * motivujúce finančné ohodnotenie a benefity </p> <p> * príspevky na DDS </p> <p> * voliteľný systém benefitov / Cafeteria </p> <p> * vernostné a jubilejné odmeny </p> <p> * stabilitu, perspektívu, pomoc kolektívu </p>

Fotky pracoviska