Inžinier kvality - BALANCED HR s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Inžinier kvality

ID ponuky: 53469

Referenčný kód: 7d8a6a27

Dohodou

Plat

1 200 EUR mesačne

minimálne od 1200€ btto a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Náplň práce

- riadenie kvality nových projektov pridelených manažérom kvality - asistencia pri vývoji zákazníckych návrhov a požiadaviek (kreslenie definícií, tolerancií, štandardov) a identifikovanie rizík projektov z hľadiska kvality - report požiadaviek projektu z hľadiska kvality (zákaznícky, interný APQP dohľad), proces FMEA, 8D reporty - nastavenie prototypu, kvalitárska kontrola predsériovej a sériovej produkcie a inšpekčné činnosti - príprava a vedenie zákazníckych/interných auditov a kontrolných návštev - sledovanie zákazníckych portálov a reklamácií, príprava na pravidelné návštevy spoločnosti zákazníkmi - vedenie kvality a fungovanie v súlade s IATF16949 certifikátom - dodržiavanie akčných plánov spoločnosti - zodpovednosť za nastavenie a dodržiavanie interných auditov - sledovanie reportov technikov kvality, interných požiadaviek a požiadaviek zákazníkov vyplývajúcich z kontroly kvality

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: nemčina (mierne pokročilý), angličtina (pokročilý)
  • - - vodičský preukaz sk. B

• stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá sa neustále rozvíja • flexibilný pracovný čas • výrazná podpora v oblasti vzdelávania (interné aj externé školenia, možnosť aj školení v zahraničí)