Marketing Brand Manager - BALANCED HR s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Marketing Brand Manager

ID ponuky: 53415

Referenčný kód: eff4d7ef

Dohodou

Plat

1 800 EUR mesačne

od 1800 eur brutto a viac

Náplň práce

- brand management - realizovanie vývoja stratégie značiek s cieľom maximalizovať výkonnosť - zhromažďovanie, overovanie a analyzovanie údajov o trendoch na trhu, spotrebiteľskom správaní a konkurenčnej aktivite s cieľom identifikovať trhové príležitosti pre vlastné produkty - presná prognóza predaja značiek na mesačnej báze - uchovávanie záznamov o objeme predaja, tržbách a nákladoch na reklamu a ich analýza podľa prognóz za účelom identifikovania oblastí, v ktorých je potrebné zvýšiť predajný výkon výrobku - príprava marketingových plánov a ich realizácie  - kontrola rozpočtov A&P - produktový manažment - monitorovanie konkurencie - práca s externými agentúrami

Požiadavky na uchádzača

•    práca v stabilnej spoločnosti •    možnosť učiť sa a rásť •    priateľské prostredie •    každodenné využívanie angličtiny •    balík zamestnaneckých výhod (home office, stravné lístky, interné nákupy atď)