Riaditeľ závodu - BALANCED HR s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Riaditeľ závodu

ID ponuky: 53471

Referenčný kód: e1bf5c2e

Dohodou

Plat

4 000 EUR mesačne

od 4000€ btto + odmeny, platové podmienky závisia od skúseností a zručností kandidáta

Náplň práce

- Komplexné riadenie výrobného procesu, (údržba nástrojov, lisovanie, strojárstvo, montáž, zabezpečenie kvality, preprava / logistika a údržba) - Zabezpečenie včasnej a nákladovo efektívnej výroby v súlade s požiadavkami kvality - Ďalší vývoj a optimalizácia výroby a procesov orientovaný na budúcnosť pomocou metód štíhlej výroby - Rozpočtovanie, príprava a realizácia investícií - Úzka spolupráca s oddelením predaja, projektovým manažmentom a ostatnými manažérmi závodu - Riadenie a motivovanie zamestnancov - Priamo zodpovedá konateľovi spoločnosti - Po 6-tich mesiacoch je predpoklad udelenia prokúry

Požiadavky na uchádzača

  • - - vodičský preukaz sk. B

• Zaujímavé platové ohodnotenie • Ročné odmeny • Služobný automobil aj na súkromné účely