Senior Inžinier zákazníckej kvality - BALANCED HR s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Senior Inžinier zákazníckej kvality

ID ponuky: 53473

Referenčný kód: 20102390

Dohodou

Plat

1 500 EUR mesačne

minimálne od 1500€ btto a vyššie v závislosti od skúseností kandidáta a jeho zručností

Náplň práce

- zodpovednosť za riešenie zákazníckych reklamácií a komunikáciu so zákazníkom - zodpovednosť za včasné informovanie zákazníkom  - zodpovednosť za komplexné analýzy, reporting, ...  - spolupráca na riešení operatívnych problémov  - riadenie riešiteľského tímu  - zabezpečovanie rozvoju tímu ľudí a procesov s cieľom zlepšenia PPM zákaz.

Požiadavky na uchádzača

  • - - vodičský preukaz sk. B

• zaujímavé finančné ohodnotenie • možnosť práce na zaujímavých projektoch  • získavanie profesijných skúseností  • možnosť odborného rastu  • zaujímavý sociálny program (príspevok na DDS, športové aktivity, kultúrne podujatia, permanentky, finančné príspevky pri jubileách a životných udalostiach a pod.)