Vedúci skladu - BALANCED HR s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Vedúci skladu

ID ponuky: 50924

Referenčný kód: dfde086a

Dohodou

Plat

40 000 EUR mesačne

od 40 000 Kč a viac podľa skúseností

Náplň práce

- příjem a expedice materiálu a výrobků - manipulace s VZV - provádění inventarizace - má hmotnou zodpovědnost za svěřené hodnoty - zpracovává související papírovou i elektronickou dokumentací - metodicky a výkonně řídí svůj tým, rozděluje úkoly a kontroluje jejich plnění - vyhodnocuje výsledky práce svých podřízených - motivuje a hodnotí své podřízené

Požiadavky na uchádzača

  • - - praxe na obdobné pozici - orientace ve skladovém hospodářství - znalost práce na PC - oprávnění VZV výhodou - ŘP sk. B

• práci na HPP • práca na 1 zmenu • 25 dnů dovolené • výhodné mobilní tarify • jistotu zaměstnání v perspektivní a dynamicky se rozvíjející firmě • motivující finanční ohodnocení závislé na Vašich schopnostech (základní složka mzdy + pohyblivá složka mzdy závislá na Vašem výkonu) • dotované stravování ve vlastních prostorách firmy, k obědu výběr ze 3 jídel. • čisté a moderně vybavené pracoviště • možnost osobního a profesního růstu • příjemný pracovní kolektiv • minimálně 2x ročně firemní akce pro zaměstnance • vánoční balíčky pro zaměstnance • zajímavé odměny při osobních a pracovních jubileích • nástup po domluvě možný ihned