Technik chladenia a TZB technického oddelenia - BILLA s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Technik chladenia a TZB technického oddelenia

ID ponuky: 52031

Referenčný kód: 6bd41d58

Dohodou

Plat

Od 2 000 do 2 500 EUR mesačne

* 2 000€ - 2 (*konečná výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta)

Náplň práce

• riadenie tímu technikov zodpovedných za TZB a údržbu • obstarávanie, údržba a bežná starostlivosť o všetky vykurovacie, klimatizačné a vzduchotechnické zariadenia, sanitu, ako aj chladiaci a mraziaci nábytok • zaisťovanie aktívneho projektového manažmentu vrátane riadenia termínov, nákladov, kvality a projektovej dokumentácie (pre novostavby, prístavby a rekonštrukcie) • odborná technická podpora v záležitostiach TZB a chladenia

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 5
  • - • podmienkou je prax v uvedenej oblasti najmenej 5 rokov - • ovládanie programu ACAD na úrovni expert - • vysoké organizačné schopnosti - • schopnosť riadiť ľudí - • schopnosť presadiť sa - • vyjednávacia schopnosť, schopnosť riešiť konflikty a problémy - • schopnosť tímovej spolupráce - • odolnosť voči stresu, ochota cestovať a nadpriemerné nasadenie - • komunikatívnosť a flexibilita - • vodičský preukaz skupiny B -

• • práca v nadnárodnej spoločnosti• stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ• dlhodobá pracovná perspektíva• možnosť kariérneho rastu• profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie• flexibilná pracovná doba• zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach BILLA• stravné lístky vo forme stravovacej karty• systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov• mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady• príspevok pri výročí zamestnania v spoločnosti• príspevok pri narodení dieťaťa• kultúrne podujatia pre zamestnancov a ich deti (napríklad kiná a divadlá)• tábory pre deti zamestnancov• súťaže pre deti zamestnancov a zamestnancov• Multisport karta