Zástupca vedúceho predajne - Nobelovo nám. - BILLA s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Zástupca vedúceho predajne - Nobelovo nám.

ID ponuky: 54021

Referenčný kód: 166fa733

Dohodou

Plat

Od 672 do 950 EUR mesačne

950€ (672€ + pravidelná variabilná zložka mzdy až do výšky 278€ + príplatky za soboty a nedele)

Náplň práce

- zastupovanie vedúceho predajne v čase neprítomnosti - dodržiavanie firemných štandardov a smerníc - zabezpečenie objednávok tovaru - práce na predajnej ploche - vedenie zamestnancov - prezentácia tovaru podľa firemných priorít

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • - • aktívny prístup k práci - • flexibilita - • komunikatívnosť - • príjemné a ústretové vystupovanie - • tímovosť - • preukaz zdravotnej spôsobilosti - • bezúhonnosť - • úplné stredoškolské vzdelanie - • prax v maloobchodnom predaji podmienkou - • skúsenosti s vedením kolektívu výhodou -

• práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas • príplatky za odpracované sviatky a nedele • stravné lístky vo forme stravovacej karty • zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach BILLA • systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov • príspevok na vianočné posedenie • mikulášske balíčky • príspevok pri narodení dieťaťa • príspevok pri výročí zamestnania v spoločnosti • exkluzívna súťaž „predajňa roka“ - skvelé ceny a možnosť výhry až pre 24 predajní • podujatia pre zamestnancov a ich deti pri príležitosti „dňa detí“ • tábory pre deti zamestnancov • kultúrne podujatia pre zamestnancov a deti (napríklad kiná a divadlá) • súťaže pre deti zamestnancov a zamestnancov • mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady • profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie • práca v nadnárodnej spoločnosti • stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ • dlhodobá pracovná perspektíva • možnosť kariérneho rastu • flexibilita v rámci celého Slovenska vďaka širokej predajnej sieti