Junior finance controller - CHEFGROUP Cover

Pracovná pozícia

Junior finance controller

ID ponuky: 49901

Referenčný kód: 1a1b5468

Dohodou

Plat

Od 1 000 EUR mesačne

konečná výška mzdy závisí od skúseností daného kandidáta

Náplň práce

Náš pohodový finančný tím hľadá k sebe posilu! Je to príležitosť pre juniorov, ktorí chcú získať nové skúseností a vedomosti v oblasti financí a administratívy. Pokiaľ máš rád/a tabuľky, analýzy a hľadanie toho najlepšieho riešenia tak je to pre teba to pravé. ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU: - príprava podkladov pre analýzy pre operatívne rozhodovanie, pravidelný reporting - kontrola vybraných finančných tokov a ich reporting - podpora nachádzania efektívnosti nákladového rozdelenia vrámci Chefgroup - spolupodieľanie sa na hľadaní ekonomicky výhodných zdrojov, znižovanie cien dopytovaných tovarov a služieb pre Chefgroup - príprava podkladov pre vyhodnocovanie efektivity investícií - asistencia pri plnení zákonom požadovaných noriem v oblasti financií a administrativy - asistencia pri evidencii majetku firmy - plnenie stanovených termínov, zverených úloh a check-listov

Požiadavky na uchádzača

pohodová práca v príjemnom prostredí, super kolektív , priestor pre sebarealizáciu a zaujímavé projekty, finančná garancia stabilnej gastro skupiny, obedy v hodnote viac ako 100 eur zadarmo a ďalšie zľavy na potraviny, karta Multisport

Fotky pracoviska