Kuchár/ka do novej prevádzky - Avion - CHEFGROUP Cover

Pracovná pozícia

Kuchár/ka do novej prevádzky - Avion

ID ponuky: 42930

Referenčný kód: 318c0b3c

Dohodou

Plat

Od 1 100 EUR mesačne

finálna výška mzdy závisí od skúseností daného kandidáta

Náplň práce

Náš tím rád privíta nového kuchára, ktorý by pripravoval chutné jedlá pre v našej novej prevádzke v Avione. Dôležité je mať pozitívny prístup k práci, ľuďom a lásku ku gastronómii. Vždy radi privítame nové nápady a inovácie. Pracuje sa krátky-dlhý týždeň s možnosťou privyrobenia si prácou v centrálnej kuchyni počas voľných dní. Náplň práce: - príprava pokrmov v zodpovedajúcej kvalite a kvantite - zaistenie plynulého výdaja jedál na prevádzkach - dodržiavanie a rešpektovanie všetkých zákonných predpisov a pokynov od kontrolných orgánov - úzka spolupráca so šéfkuchárom a manažérom

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • - Privítame uchádzačov s praxou v zahraničí, ktorým neprekáža multikultúrne prostredie a vedia ponúknuť nové nápady a inšpirácie.

Strava plne hradená zamestnávateľom, zľavy na produkty, karta Multisport

Fotky pracoviska