Nákupca/správca skladu - CHEFGROUP Cover

Pracovná pozícia

Nákupca/správca skladu

ID ponuky: 43010

Referenčný kód: 5273b93f

Dohodou

Plat

Od 1 100 EUR mesačne

konečná výška mzdy závisí od skúseností daného kandidáta

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu s pozitívnym prístupom, ktorý obohatí náš tím svojím obchodným duchom a bude mať zmysel pre poriadok a evidenciu. Jeho prácou bude nákup, distribúcia a skladovanie hygienického sortimentu, tovaru potrebného k prevádzkovej činnosti a doplnkového potravinového tovaru pre naše reštaurácie a centrálnu kuchyňu. Pracovná náplň zahŕňa: - dojednávanie cenových a logistických podmienok s dodávateľmi - udžiavanie obchodných vzťahov s dodávateľmi - aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov a produktov - návrhy na zlepšenie a optimalizovanie nákladov - porovnávanie dodávateľov a cenových ponúk - komunikácia so zahraničnými dodávateľmi - obchodné stretnutia - RfQ – request for quote - "make or Buy investigation" (centrálna kuchyňa) - objednávanie a zabezpečenie tovaru na centrálny sklad - distribúcia tovaru z centrálneho skladu na prevádzky - zabezpečenie ranného a príležitostného rozvozu jedla na prevádzky - skladovanie a sledovanie tovaru a jeho zásob - zodpovednosť za organizáciu a poriadok v sklade - FIFO- kontrola dátumov spotreby, návrhy na zlepšenie, akciové produkty - zodpovednosť za vozový park

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • - obchodný duch a vyjednávacie schopnosti - samostatnosť a proaktivita - príjemné vystupovanie - flexibilita – ochota pomôcť kolegom v prípade potreby - zmysel pre poriadok a evidenciu - Vítaná je aj znalosť skladového hospodárstva.

Benefity

Mobil, notebook, Multisport karta.

Fotky pracoviska