Sales pozícia pre školu varenia Chefparade - CHEFGROUP Cover

Pracovná pozícia

Sales pozícia pre školu varenia Chefparade

ID ponuky: 40677

Referenčný kód: f96826d2

Dohodou

Plat

Od 1 200 EUR mesačne

Konečná výška mzdy závisí od skúseností daného kandidáta

Náplň práce

Máš skúsenosť s obchodom a rád komunikuješ so zákazníkmi? Máš príjemné vystupovanie, si aktívny, pozitívne zmýšľajúci, zodpovedný k zverenej úlohe a rád si vychutnávaš dobré jedlo? Tak hľadáme práve Teba! :-) Sme najväčšia Škola varenia na Slovensku a do svojho tímu hľadáme šikovného obchodníka, ktorý sa bude venovať a rozvíjať našu firemnú klientelu. Čo od teba očakávame: - aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov - komunikácia s potenciálnymi aj stálymi zákazníkmi - evidencia a report obchodných stretnutí - spracovávanie dopytov a príprava cenových ponúk - príprava podkladov pre fakturáciu - dodržiavanie nastaveného plánu - pravidelné zasielanie newsletterov a aktívne získavanie nových kontaktov - aktívne vyhľadávanie nových spoluprác - komunikácia s klientom a kolegami pre zabezpečenie eventu na mieru

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 3

Benefity

firemný mobil a notebook

Fotky pracoviska