SALES MANAGER (prodejní a technický manager) - CHEMISTRY PRO s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

SALES MANAGER (prodejní a technický manager)

ID ponuky: 54405

Vhodné pre absolventa strednej školy

Vhodné pre absolventa vysokej školy

Dohodou

Plat

Od 1 000 do 12 000 EUR mesačne

Ze zaplaceného obratu

CHEMISTRY PRO - masters of chemistry CHEMISTRY PRO je výrobcem a dodavatelem chemických produktů pro profesionální použití v oblasti automobilové a průmyslové údržby. Od roku 2016 jsme výhradním dodavatelem firmy AKEMI pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. AKEMI je německý výrobce s hlubokou historií od roku 1933 s více než 90 zastoupení po celém světě. Z důvodu rozšiřování společnosti a posílení CHEMISTRY PRO v České republice a na Slovensku hledáme kandidáty na následující pozici: SALES MANAGER (prodejní a technický manager)

Náplň práce

Od ideálního kandidáta se očekává, že vybuduje prodejní a zákaznickou síť ve svém výhradním regionu a bude vyhledávat nové možnosti expanze na trhu. Bude se od Vás očekávat každodenní kontakt se zákazníky, prodej a technická pomoc. Zkušenosti v oboru jsou výhodou.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadujeme: - Zkušenosti v oblasti prodeje výhodou - Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost - Ochotu učit se - Dobré komunikační a organizační schopnosti - Podnikatelské myšlení, dynamiku, ambice - Vlastní automobil, živnostenský list Pracovník na této pozici bude osoba samostatně výdělečně činná.

Osobnostné predpoklady

- Flexibilita, samostatnost, spolehlivost - Ochota učit se

- Nadstandardní výdělky - Svůj plat si tvoříte sami - Odborné školení a podpora - Přátelský a spolupracující tým - Profesní růst

Fotky pracoviska