Tele Sales / Inside Sales Manager B2B - CONNEX Marketing Group Cover

Pracovná pozícia

Tele Sales / Inside Sales Manager B2B

ID ponuky: 53750

Referenčný kód: 2c22c6c0

Dohodou

Plat

Od 1 500 do 1 800 EUR mesačne

Náplň práce

- Aktívne vyhľadávanie nových firemných klientov a starostlivosť o stálych klientov na území Slovenska a Českej republiky - Telefonické predstavenie a predaj obľúbených produktov a riešení vrátane projektového manažmentu - Dohadovanie termínov obchodných stretnutí s klientmi pre kolegov v teréne - Príprava a zasielanie obchodných ponúk firemným klientom

Požiadavky na uchádzača

<p>- možnosť práce s jedinečným a veľmi atraktívnym portfóliom marketingových služieb a produktov<br>- v prípade úspešnej činnosti možnosť dosiahnutia vysokých príjmov z predajných provízií (v závislosti od výsledkov / smerom nahor neobmedzene)<br>- pravidelné obchodné školenia a semináre v centrále CONNEX-u v Rakúsku<br>- atraktívne voliteľné benefity v rámci súťaží predaja<br>- možnosť účasti na skupinových incentive zájazdoch v exotických svetových destináciach<br>- dlhodobá stabilná práca, pozadie úspešnej, etablovanej firmy<br>- možnosť osvojenia si rozsiahleho marketingového know-how<br>- prístup k dovolenkovým produktom spoločnosti s výraznou zľavou</p> <p></p>

Fotky pracoviska