Privátny bankár - ČSOB Cover

Pracovná pozícia

Privátny bankár

ID ponuky: 50728

Referenčný kód: 7c2ab486

Dohodou

Plat

Od 1 300 EUR mesačne

Finálna mzda je závislá od individálnych schopností a skúseností vybraného kandidát

Náplň práce

- Akvizičná činnosť, budovanie si svojho portfólia klientov - Starostlivosť o zverené portfólio klientov a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi - Rozvíjať a vytvárať vzťahy so zverenými klientmi banky v súlade s obchodnou politikou a stratégiou banky - Zaisťovať priamy styk s klientmi banky, ponúkať a sprostredkúvať zvereným klientom komplexný rozsah produktov a služieb banky a finančnej skupiny ČSOB - V rámci delegovanej právomoci prerokúvať a uzatvárať obchodné zmluvy - Napĺňať obchodnú stratégiu v rámci zverenej skupiny klientov v regióne pobočky - Znalosti produktov ČSOB PB - Znalosti úverovej problematiky - príprava úverových návrhov, komunikácia so schvaľovateľmi

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 3
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • - obchodný duch - komunikačné zručnosti - orientácia na klienta -

Po odpracovaní 1 roka: 5 dní voľna navyše príspevok na DDS a životné poistenie zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS

Fotky pracoviska