Farmaceut - Dr.Max Cover

Pracovná pozícia

Farmaceut

ID ponuky: 45770

Referenčný kód: cec607c9

Dohodou

Plat

Od 900 do 1 300 EUR mesačne

Výška mzdy je však závislá od seniority kandidáta, t. j. hĺbky a šírky jeho skúseností. Ponúkame variabilnú zložku mzdy až do výšky 20% základnej mesačnej mzdy.

Náplň práce

- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou - poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne - poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu a o prevencii ochorení - poskytovanie konzultácií ohľadom diabetu, vysokého krvného tlaku a aktívne meranie hladín glukózy a cholesterolu vrátane odbornej interpretácie nameraných hodnôt v rámci odborných kampaní realizovaných niekoľkokrát počas roka - náplň práce ďalej predstavuje štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti

Požiadavky na uchádzača

  • - ukončené VŠ vzdelanie v odbore farmácia

Fotky pracoviska