Hľadáme Farmaceutov do Bratislavy - Dr.Max Cover

Pracovná pozícia

Hľadáme Farmaceutov do Bratislavy

ID ponuky: 66263

Referenčný kód: 2eedae5b

Dohodou

Plat

Od 1 200 EUR mesačne

Základná mzda môže byť aj vyššia, závisí od skúseností kandidáta + zaujímavá motivačná zložka mzdy vyplácaná mesačne

Náplň práce

Hľadáme FARMACEUTOV do rôznych častí Bratislavy: Petržalka, Lamač, Vlčie hrdlo, Staré mesto. Nejde len o shoppingové lekárne, ale máme voľné miesto aj v poliklinických/streetových/atď. Stačí nás kontaktovať a radi Vám povieme viac. Ak sa chcete stať súčasťou Dr.Max a prinášať to najlepšie zo sveta lekární, pošlite si životopis a my sa budeme tešiť na stretnutie :) - vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne - poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne - náplň práce ďalej predstavuje štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti

Požiadavky na uchádzača

  • - ukončené VŠ vzdelanie v odbore Farmácia

- Cafetéria - Možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (dovolenka, vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitka, koncerty, tábory pre deti a pod.) - interný systém odborného vzdelávania Akadémie Dr.Max, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy alebo množstvo iných školení zameraných na prácu s pacientom - možnosti kariérneho postupu a osobného rozvoja v lekárni alebo na centrále spoločnosti - možnosť participovať na projektoch spoločnosti v spolupráci s rôznym oddeleniami alebo nadobudnúť skúsenosti ako interný školiteľ - uhradíme za vás poplatok do stavovských komôr vo výške 50% z daného poplatkupodporujeme mobilitu v rámci lekární po celom Slovensku vďaka možnosti pracovať v rôznych typoch lekární a v rôznych mestách a lokalitách - moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou a priateľské kolektívy v lekárňach - stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť - istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu - viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach

Fotky pracoviska