Regionálny / Lietajúci Farmaceut - Dr.Max Cover

Pracovná pozícia

Regionálny / Lietajúci Farmaceut

ID ponuky: 56855

Referenčný kód: e13569ee

Dohodou

Plat

1 500 EUR mesačne

K mzde prináleží aj + 150€ bonusová časť + Provízna zložka priemerne 200€

Náplň práce

Čo bude Vašou náplňou práce? - cestovanie v rámci prideleného regiónu podľa potreby lekárni v sieti Dr.Max (práca vyžaduje cestovanie) - expedovanie liekov na lekársky predpis, voľno-predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou - poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu a o prevencii ochorení, odborných informácií k liekom, zdravotníckym pomôckam, dietetickým potravinám aj doplnkového sortimentu lekárne - náplň práce ďalej predstavuje štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti v súlade s fungovaním lekární v regióne

Požiadavky na uchádzača

  • - Komunikácia - • Zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými členmi tímu, • Zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel, • Inovatívne myslenie, flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny, • Ľudskosť a empatia, • Zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov

• Služobný automobil • Uhradíme za vás časť poplatku do stavovskej komory • Mobilita aj v rámci Slovenska • Moderné pracovné prostredie a priateľské kolektívy v lekárňach Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach

Fotky pracoviska