Zodpovedný farmaceut - Dr.Max Cover

Pracovná pozícia

Zodpovedný farmaceut

ID ponuky: 48549

Referenčný kód: 748fca6d

Dohodou

Plat

Od 1 400 do 1 800 EUR mesačne

Výška mzdy je však závislá od seniority kandidáta, t. j. hĺbky a šírky jeho skúseností. Ponúkame variabilnú zložku mzdy až do výšky 30% základnej mesačnej mzdy.

Náplň práce

- riadenie práce zamestnancov vo zverenej lekárni, podpora tímovej spolupráce - organizačné zaistenie a odborný dohľad nad prevádzkou lekárne - vytváranie priaznivých podmienok na zvyšovanie odbornej úrovne zamestnancov, podpora ich odborného rastu - vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou - poskytovanie odborného poradenstva a odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne a o dodržiavaní správneho liečebného režimu o prevencii a predchádzaniu ochorení - poskytovanie konzultácií ohľadom diabetu, vysokého krvného tlaku a aktívne meranie hladín glukózy a cholesterolu vrátane nameraných hodnôt v rámci odborných kampaní realizovaných niekoľkokrát počas roka - zodpovednosť za dodržiavanie požiadaviek správnej lekárenskej praxe - vytváranie priaznivých pracovných podmienok a dodržiavanie pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v súlade s platnou legislatívou a pokynmi zamestnávateľa - ďalšie štandardné pracovné činnosti, ktoré súvisia s pozíciou zodpovedný farmaceut

Požiadavky na uchádzača

  • - ukončené VŠ vzdelanie v odbore farmácia, 5 rokov prax alebo atestácia a 3 roky prax

Fotky pracoviska