Rozpočtár v oblasti elektroinštalácií - ELIMER, a.s. Cover

Pracovná pozícia

Rozpočtár v oblasti elektroinštalácií

ID ponuky: 56365

Referenčný kód: 086387e5

Dohodou

Plat

Od 1 200 do 1 500 EUR mesačne

Náplň práce

Disponujete skúsenosťami v oblasti oceňovania a realizácie elektroinštalačných prác? Nezľaknete sa práce v AutoCADe či v Exceli? Potom čítajte aj ďalej. Do nášho tímu nadšencov pre inteligentné elektrické inštalácie hľadáme nového kolegu. Aké zodpovednosti Vám radi zveríme? *Oceňovanie elektromontážnych zákaziek na základe výkaz-výmeru a projektovej dokumentácie, *tvorba cenových rozpočtov a kalkulácií silnoprúdových a slaboprúdových elektroinštalácií, *zostavovanie výkazov - výmerov a rozpočtov pripravovaných zákaziek, *práca s cenovým rozpočtom zákazky počas realizácie, vyúčtovanie zákazníkovi, *podieľanie sa na príprave elektromontážnych zákaziek, optimalizácie technického riešenia, *podieľanie sa na návrhu technického riešenia silnoprúdových a slaboprúdový elektroinštalácií.

Požiadavky na uchádzača

<p>*spoločné firemné letné a zimné aktivity<br>*motivujúce osobné finančné ohodnotenie (v závislosti na vytvorenom zisku na zákazke)<br>*možnosť profesného rastu (ďalšiemu vzdelávaniu zamestnancov venuje naša spoločnosť nemalé úsilie a prostriedky a je to jeden z hlavných cieľov budovania a rozvoja spoločnosti)<br>*možnosť platového rastu<br>*služobné auto aj na súkromné účely, telefón, notebook</p>

Fotky pracoviska