Elektronik senior - GA Drilling a.s. Cover

Pracovná pozícia

Elektronik senior

ID ponuky: 53696

Referenčný kód: be49288d

Dohodou

Plat

1 700 EUR mesačne

od 1700€ v závislosti od skúseností

Náplň práce

Máš záujem byť súčasťou zaujímavého tímu, vyvíjať a dodávať elektronické riešenia pre senzoriku, meranie, ovládanie a komunikáciu s inými modulmi? Ponúkame ti príležitosť navrhovať a tvoriť experimentálne metodiky. Podieľať sa na rozpracovaní vynálezov, ktoré je potrebné chrániť ako duševné vlastníctvo. Mať výraznú mieru zodpovednosti a samostatnosti. Čo ponúkame my: - Príležitosť byť súčasťou tímu top expertov, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie, s veľkým dopadom na globálnu energetiku - Kooperovať so svetovou špičkou - Podieľať sa na výskume a implementovať know-how do praxe - Odborne a rozvíjať a neustále získavať nové skúsenosti - Pohodlné parkovanie priamo pred budovou, práca v príjemnom prostredí, flexibilný pracovný čas, dni voľna navyše, denne čerstvé ovocie a mnohé ďalšie Tvojou prácou bude: - Vyvíjať a vyrábať komponenty elektroniky a elektronických systémov - Navrhovať algoritmy riadenia pre technické moduly systémov - Realizovať SW a HW testy elektronických systémov - Vyvíjať a testovať softvér (firmvér) pre elektronické komponenty - Vytvárať dokumentáciu k elektronickým systémom - Optimalizovať funkciu elektronických komponentov podľa požiadaviek oddelenia Nadzemnej infraštruktúry a tímu Testovania - Konzultovať rozhrania na iné systémy s oddeleniami technologickej divízie - Zadávať a vyhodnocovať výsledky simulácií vo vhodnom softvérovom prostredí - Pripravovať ucelený, detailný a presný časový plán pre konkrétny návrh, tvorbu, testovanie, dokumentáciu a implementáciu softvérového riešenia - Spravovať knižnicu dokumentov so získaným know-how Radi Ťa spoznáme, ak máš: - vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického alebo IT zamerania - minimálne 7-ročné teoretické a praktické skúsenosti s návrhom obvodov, schéma + layout + simulácia - odbornú spôsobilosť podľa §21 - pokročilú znalosť a skúsenosti s programovaním v niektorom z jazykov: C/C++, Java, Python, Labview - pokročilú znalosť technickej angličtiny - veľmi dobré koordinačné schopnosti - vysokú mieru spoľahlivosti a flexibility - Uvedenie autorstva a spoluautorstva patentov (vrátane stále aktívnej patentovej žiadosti) a vedeckej publikačnej činnosti výhodou