Elektrotechnický inžinier senior - GA Drilling a.s. Cover

Pracovná pozícia

Elektrotechnický inžinier senior

ID ponuky: 53697

Referenčný kód: c97d38cb

Dohodou

Plat

1 900 EUR mesačne

od 1900 EUR na základe doterajších skúseností

Náplň práce

Si odborník v oblasti elektrotechniky? Chceš byť zodpovedný za návrh, prípravu a realizáciu komplexných elektrotechnických riešení s ohľadom na pridelené projektové úlohy? Ponúkame prácu v inovatívnej technologickej firme, kde sú veľké výzvy a dynamika ich riešenia každodennou realitou. Tvojou prácou bude: - Analyzovať aktuálny stav navrhovaných obvodov, ich použiteľnosť a prípadné nedostatky na základe požiadaviek konkrétneho zariadenia - Vyvíjať elektrotechnické zariadenia v rámci riadiacej a výkonovej elektrotechniky a elektrotechnické obvody pre potreby plazmového generátora a vlastné elektrotechnické návrhy s ohľadom na potreby zariadení - Navrhovať obvodové riešenia podľa požiadaviek zariadenia, experimentu a použitej infraštruktúry a potrebné izolačne vlastnosti na základe elektrických požiadaviek konkrétneho zariadenia - Simulovať obvodové riešenia vo vhodnom softvérovom prostredí - Pripravovať komplexné a kľúčové návrhy elektrických zapojení na základe konzultácie s relevantnými odborníkmi - Ucelený, detailný a presný časový plán pre konkrétny návrh, tvorbu, testovanie, dokumentáciu a implementáciu elektrotechnického riešenia - Reporty z elektrotechnických analýz pre sumárny report z experimentov - Spracovávať údaje z odborných zdrojov do sumárneho výstupu a odovzdávať know-how do dokumentovej knižnice - Konzultovať s členmi tímu a zamestnancami z iných oddelení elektrotechnické riešenia pre potreby vývoja technológie - Vytvárať dokumentáciu pre elektroinštalačné riešenia, elektrické zapojenia a obvody - Kontrolovať postup navrhovaných prác ich časové plnenie Radi Ťa spoznáme, ak máš: - Vzdelanie: vysokoškolské I. II.,III. stupňa v oblasti elektrotechniky - 5-ročné teoretické a praktické skúsenosti s prácou na vývoji nízko aj vysoko prúdových elektrických komponentov - Technické/odborné znalosti: výkonová elektronika, odborná spôsobilosť §23 alebo §24, EPLAN SW alebo AutoCAD, ovládanie analógového a digitálneho spracovania signálu, ovládanie programovania mikroprocesorov/DSP, znalosť SW AutoCAD, znalosť návrhu FPGA a HDL je výhodou, znalosť komunikačných obvodov (Ethernet PHY) je výhodou, prehľad v susedných odboroch (termodynamika, akustika, fyzika). - znalosť technickej angličtiny - proaktívny a zodpovedný prístup pri riešení úloh a problémov - schopnosť analytického myslenia - flexibilita, kreativita, schopnosť improvizácie - samostatnosť a tímový duch - Uvedenie autorstva a spoluautorstva patentov (vrátane stále aktívnej patentovej žiadosti) a vedeckej publikačnej činnosti výhodou