Senior FEA inžinier - GA Drilling a.s. Cover

Pracovná pozícia

Senior FEA inžinier

ID ponuky: 53698

Referenčný kód: 14dd631b

Dohodou

Plat

1 900 EUR mesačne

od 1900€ na základe skúseností

Náplň práce

Máš skúsenosti s návrhmi a realizáciou simulácií, analýz a výpočtov s použitím metód Finite Element Analysis (FEA)? Na tejto pozícii sa zúčastníš pri návrhu, tvorbe, testovaní a optimalizácii plazmových technológií. Ponúkame prácu v inovatívnej technologickej firme, kde sú veľké výzvy a dynamika ich riešenia každodennou realitou. Čo ponúkame my: - Príležitosť byť súčasťou tímu top expertov, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie, s veľkým dopadom na globálnu energetiku - Kooperovať so svetovou špičkou - Podieľať sa na výskume a implementovať know-how do praxe - Odborne a rozvíjať a neustále získavať nové skúsenosti - Pohodlné parkovanie priamo pred budovou, práca v príjemnom prostredí, flexibilný pracovný čas, dni voľna navyše, denne čerstvé ovocie a mnohé ďalšie Tvojou prácou bude: - Realizovať pevnostné výpočty a analýzy, a/alebo výpočty a analýzy prúdenia médií a/alebo výpočty a analýzy elektromagnetických polí pre účely optimalizácie vyvíjaných technológií - Vyvíjať teoretický a empirický popis vlastností plazmového generátora (prípadne iných technologických celkov), spôsob použitia výsledkov pre účely vyvíjaného zariadenia - Organizovať stretnutia s externými odborníkmi za účelom zvýšenia kvality výstupov dátových analýz, dohadovať a kontrolovať stav riešenia analytických úloh odovzdaných externým dodávateľom, stretnutia s ostatnými zainteresovanými zamestnancami pre účel vývoja prototypov zariadení na báze plazmy - Koordinovať nastavenie a priebeh testov za účelom overenia výsledkov z teoretických a simulačných poznatkov - Reportovať nadriadenému a členom tímu stav úloh - Spracovávať údaje z odborných zdrojov do sumárneho výstupu, odovzdávanie know-how do dokumentovej knižnice - Konzultovať s členmi tímu a zamestnancami z iných oddelení výsledky z teoretických a simulačných analýz - Analyzovať relevantné poznatky a informácie z odborných zdrojov a patentových databáz Radi Ťa spoznáme, ak máš: - Znalosť a skúsenosti z oblasti CFD (Ansys, OpenFOAM alebo podobný nástroj) - Skúsenosti s Matlabom alebo iným simulačným nástrojom výhodou. - Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania (aplikovaná mechanika (strojné inžinierstvo, fluidné inžinierstvo) - Pokročilú znalosť technickej angličtiny - Celková dĺžka praxe minimálne 7 rokov - Systematické, logické myslenie - Uvedenie autorstva a spoluautorstva patentov (vrátane stále aktívnej patentovej žiadosti) a vedeckej publikačnej činnosti výhodou Informácie o výberovom konaní: Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom, motivačným listom a súhlasom so spracovávaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie zasielajte na => email