IT Expert - Garwan Cover

Pracovná pozícia

IT Expert

ID ponuky: 41626

Referenčný kód: 42e55b0f

Dohodou

Plat

Od 2 500 EUR mesačne

Minimálny plat na pozícii je 2 500 EUR btt.. V závislosti od skúseností sme otvorení navýšeniu.

Náplň práce

Garwan chce posilniť svoj tím a hľadá nového kolegu - IT Experta. Jeho hlavnou úlohou bude podpora implementácie a prevádzky európskeho systému na riadenie kapacity v nákladnej železničnej doprave. Tento systém zabezpečuje manažment a efektívne využívanie železničnej prepravy v šiestich európskych krajinách. Náš nový kolega sa bude v priemere raz mesačne zúčastňovať 1-3 dňových meetingov v zahraničí (napr. Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko a pod.).

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - - skúsenosti s kompletnou technickou implementáciou a prevádzkou projektov - schopnosť riadiť a porozumieť komplexným procesom a riešeniam (BPMN) - znalosť v oblasti SOAP, XML, XSD a v tvorbe scriptov - skúsenosť s MS Excel, MS PowerPoint a Business Intelligence (QlikView - výhodou) - skúsenosť s testovaním softvéru - anglický jazyk na pokročilej úrovni - znalosť nemeckého alebo francúzskeho jazyka je výhodou - orientovanie sa v oblasti nákladnej vlakovej prepravy je výhodou

- možnosť spolupráce v rámci medzinárodného tímu - možnosť práce na čiastočný home-office (podľa dohody) - 2 sick days - plne hradené kurzy angličtiny a nemčiny (2 hod. týždenne) - vzdelávanie vo forme literatúry, konferencií, workshopov ... - MultiSport karta

Fotky pracoviska