AKTUÁR SENIOR - Generali Poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

AKTUÁR SENIOR

ID ponuky: 51117

Referenčný kód: db688e10

Dohodou

Plat

Od 2 000 EUR mesačne

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Náplň práce

Máš skúsenosti v aktuárskej oblasti a hľadáš nové výzvy? Máš skúsenosti s vývojom modelov v Prophete alebo Mosese? Motivuje Ťa využívať a navrhovať inovatívne aktuárske postupy? Chceš na sebe pracovať a vzdelávať sa? Chceš využívať angličtinu? Pridaj sa do tímu našich šikovných aktuárov a podieľaj sa na výpočtoch, ktoré ovplyvňujú celú poisťovňu! Budeš sa venovať najmä: - modelovaniu životného poistenia pre rôzne účely ocenenia v aktuárskom softvéri Prophet, - spolupráci na implementácii IFRS 17 do života spoločnosti, nielen do aktuárskych procesov - príprave, analýze, interpretácii a prezentácii výsledkov aktuárskych modelov, ich využitia pre rozvoj obchodného modelu spoločnosti a jej produktov, - spolupráci na príprave aktuárskeho reportingu. - spolupráci s ostatnými útvarmi spoločnosti (produkt, obchod, úpis, likvidácia) pri prijímaní dôležitých obchodných rozhodnutí na základe Tvojich výsledkov

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 5
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - Microsoft Excel - Microsoft Word - Microsoft Outlook - -skúsenosť minimálne 5 rokov v aktuárskej oblasti; -MS office, vrátane Excel - pokročilá znalosť - podmienka (programovania vo VBA - výhoda); -skúsenosti s databázovým softwarom SQL, Access - výhoda; -skúsenosti so štatistickým softwarom Prophet - výhoda; -analytické zručnosti; -chuť učiť sa, proaktívny prístup; -schopnosť pracovať v tíme

•práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu •možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia •Generali Akadémia •rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo •flexibilný pracovný čas •dni pracovného voľna naviac •rehabilitačné a regeneračné služby •zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností •zvýhodnené produkty Generali poisťovne a VÚB banky •firemné akcie pre zamestnancov •Multisport karta •možnosť home office

Fotky pracoviska