HR PARTNER PRE ROZVOJ A VZDELÁVANIE - Generali Poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

HR PARTNER PRE ROZVOJ A VZDELÁVANIE

ID ponuky: 54061

Referenčný kód: 4f19113a

Dohodou

Plat

Od 1 500 EUR mesačne

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Náplň práce

Chcel/a by si viac ako byť „iba“ „klasickým“ vzdelávačom? V našom tíme sa môžeš realizovať v rôznych oblastiach – a rozvíjať tak celú firmu. Tvojou prácou okrem iného bude: - strategické pokrytie procesu vzdelávania v Generali, sledovanie interných potrieb a podpora nových možností a foriem vzdelávania, sledovanie budgetu, - úzka spolupráca s HR business partnermi, - zabezpečenie medzinárodného odborného a manažérskeho vzdelávania v spolupráci so ACEER holdingom, - performance management – podpora pri hodnotiacich rozhovoroch a procesu hodnotenia KPIs, - talent management, - práca na lokálnych aj medzinárodných projektoch (napr. engagement survey), - HR reporting, príprava materiálov, prezentácií, interných smerníc, spolupráca s auditom, atď. - a mnoho ďalšieho.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • - Anglický jazyk - B2 a viac - MS Office - pokročilý - MS Excel - pokročilý - Bude sa Ti u nás páčiť, ak: - si kreatívna duša – máš nápady a vieš si ich presadiť, - kamarátiš sa s číslami – vieš čo je VLOOKUP a nezľakneš sa veľkých dát, - práca s ľuďmi ťa naozaj baví a vieš si nájsť ku každému cestu.

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak: gastráče ti platíme my; ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme; s home officom nemáme problém a dáme Ti extra dni voľna naviac.

Fotky pracoviska