JUNIOR IT AUDÍTOR - Generali Poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

JUNIOR IT AUDÍTOR

ID ponuky: 54049

Referenčný kód: a05cf915

Dohodou

Plat

Od 1 400 EUR mesačne

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Náplň práce

Tvojou hlavnou úlohou bude: - podpora v zostavení a vo vypracovávaní ročného plánu auditu, - audítorská práca na IT audite a podpora poistných alebo finančných auditov pod dozorom skúseného supervízora a regionálneho manažéra IT auditu

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - MS Office - SQL - výhoda - - minimálne rok a viac audítorských skúseností v Big4 spoločnosti je veľkou výhodou - ochota rozvíjať svoje skúsenosti v oblasti IT bezpečnosti, COBIT-u a audítorských noriem - veľmi dobrý písomný aj ústny prejav v angličtine – B2 je minimum - dobrá znalosť práce s počítačom a pokročilá znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook, Access), znalosť SQL je výhodou

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak: gastráče ti platíme my; ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme; s home officom nemáme problém a dáme Ti extra dni voľna naviac

Fotky pracoviska