LIKVIDÁTOR POISTNÝCH UDALOSTÍ - ŠKODY NA MAJETKU - Generali Poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

LIKVIDÁTOR POISTNÝCH UDALOSTÍ - ŠKODY NA MAJETKU

ID ponuky: 51115

Referenčný kód: b495131e

Dohodou

Plat

Od 1 200 EUR mesačne

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Náplň práce

- zabezpečenie komplexnej likvidácie poistných udalostí klientov (stroje) - vykonávanie potrebných šetrení poistných udalostí, - administratívne úkony spojené s poistnou udalosťou (registrácia poistenej udalosti, overovanie krytia), - komunikácia s klientom ako aj s ostatnými zainteresovanými subjektmi, - vedenie evidencie a štatistík, - návrh opatrení a riešení komplexných problémov vyplývajúcich zo špecifických poistných udalostí.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • - Microsoft Excel - Microsoft Word - Microsoft Outlook - -znalosti z oblasti strojárstva, techniky strojov, -prax v poisťovníctve na podobnej pracovnej pozícii - veľkou výhodou, -dôslednosť, presnosť, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu, flexibilita

• práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu • možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia • Generali Akadémia • rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo • flexibilný pracovný čas • dni pracovného voľna naviac • zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností • zvýhodnené produkty Generali poisťovne a VÚB banky • firemné akcie pre zamestnancov • Multisport karta • možnosť home office

Fotky pracoviska