NAŠTARTUJ SVOJU KARIÉRU NA KONTAKTNOM CENTRE - Generali Poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

NAŠTARTUJ SVOJU KARIÉRU NA KONTAKTNOM CENTRE

ID ponuky: 52216

Referenčný kód: a7f31f3a

Dohodou

Plat

Od 800 do 950 EUR mesačne

+ variabilná zložka mzdy

Náplň práce

Pridaj sa k nášmu tímu v Generali a naštartuj svoju kariéru na kontaktnom centre! Buď prvý, kto poskytuje bezprostrednú pomoc ľuďom ako si aj ty. Zvýšený plat, príjemné pracovné prostredie Ti poskytneme tiež, tak neváhaj a pošli nám svoje CV ešte dnes ! Tvojou úlohou bude: - prijímať prichádzajúce hovory od našich klientov, - poskytovať profesionálny servis a odborné poradenstvo po telefóne, byť pravou rukou klientov v oblasti poisťovníctva, - budovať dobré vzťahy s klientmi, aby sa na nás mohli kedykoľvek s dôverou obrátiť, - poznať potreby klientov, navrhovať optimálne riešenia k ich spokojnosti a ponúknuť im produkt šitý na mieru, - evidovať oznámenie o poistnej udalosti s klientom, - spracovávať bežnú administratívu. Ponúkame ti prácu v priateľskom kolektíve, kvalitný systém zaškolenia, príležitosť odborne sa vzdelávať v rámci Generali Akadémie, neustálu podporu. Nezabúdaj, že telefónom cesta iba začína, pokračovanie záleží na tvojej šikovnosti.

Požiadavky na uchádzača

  • - Microsoft Outlook-pokročilý - - predošlá prax NIE JE podmienkou, - komunikačné zručnosti na vysokej úrovni, - presnosť a precíznosť, - empatia, proklientský prístup, - schopnosť pracovať v tíme, - ochota neustáleho vzdelávania sa, - proaktívny prístup, - ochota pracovať na zmeny (len pracovné dni v čase od 8:00 do 18:00, pracovný čas 8¼ hod.).

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu, - možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia, - Generali Akadémia, - rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo, - dni pracovného voľna naviac, - rehabilitačné a regeneračné služby, - zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností, - zvýhodnené produkty Generali poisťovne a VÚB banky, - firemné akcie pre zamestnancov, - Multisport karta,

Fotky pracoviska