ODBORNÝ REFERENT SPRÁVY ŽIVOTNÉHO POISTENIA - Generali Poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

ODBORNÝ REFERENT SPRÁVY ŽIVOTNÉHO POISTENIA

ID ponuky: 48505

Referenčný kód: 3fb448eb

Dohodou

Plat

Od 800 EUR mesačne

+ mesačné výkonnostné odmeny

Náplň práce

- vykonávanie poistno-technickej kontroly návrhov a poistných zmlúv podľa platných predpisov pre prijatie rizika do poistenia - spracovanie spätných dotazov, pripomienok a lekárskych dotazníkov - oceňovanie a šetrenie zdravotného stavu poisteného - konzultácia so zmluvným lekárom - aktívna participácia na tvorbe procesov - spolupráca s príslušnými oddeleniami

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • - Microsoft Excel - Microsoft Word - Microsoft Outlook - -vzdelanie v oblasti zdravotníctva - podmienkou -prax v zdravotníctve alebo v poisťovníctve veľkou výhodou -flexibilita a ochota učiť sa nové veci v rámci spoločnosti -schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne

-práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu -možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia -Generali Akadémia -rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo -flexibilný pracovný čas -dni pracovného voľna naviac -rehabilitačné a regeneračné služby -zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností -zvýhodnené produkty Generali poisťovne a VÚB banky -firemné akcie pre zamestnancov -Multisport karta

Fotky pracoviska