ŠPECIALISTA RISK MANAŽMENTU - Generali Poisťovňa, a.s. Cover

Pracovná pozícia

ŠPECIALISTA RISK MANAŽMENTU

ID ponuky: 46970

Referenčný kód: 64dfb46a

Dohodou

Plat

Od 1 100 EUR mesačne

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Náplň práce

Nášho top tím „riskáčov“ ponúka novú výzvu pre šikovných a ambicióznych kandidátov: Pozícia je vhodná najmä pre toho, kto: • Má záujem využívať analytické schopnosti a nástroje na prácu s veľkými dátami, štatistickými analýzami a matematickými modelmi rôzneho druhu • Chce sa podieľať na navrhovaní a zavádzaní nových analýz ohľadom stavu a vývoja poistného kmeňa • Nebojí sa tvorby rôznych reportingov • Zaujíma sa o dátovú kvalitu • Má záujem pracovať v mladom a motivovanom kolektíve • Má snahu ďalej odborne rásť a zvyšovať si (prípadne rozširovať) kvalifikáciu a zručnosti • Ovláda anglický jazyk • Má vysokoškolské vzdelanie so zameraním, ktoré podporuje takýto prístup (teda vzdelanie obsahovalo veľa matematiky, štatistiky, stochastické a regresné modely, poistnú matematiku, operačný výskum a pod.) Praktické skúsenosti z oblasti poisťovníctva, auditu, poradenstva vo finančnom sektore či už počas štúdia alebo ako zamestnanec sú vítané, ale nie sú podmienkou.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - Microsoft Excel - pokročilý - Microsoft Word - pokročilý - -znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni -ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa -samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť -skúsenosti v poisťovníctve a znalosti ohľadom Solventnosti II výhodou -veľká chuť učiť sa

-práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu -možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia -Generali Akadémia -rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo -flexibilný pracovný čas -dni pracovného voľna naviac -rehabilitačné a regeneračné služby -zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností -zvýhodnené produkty Generali poisťovne a VÚB banky -firemné akcie pre zamestnancov -Multisport karta -možnosť home office

Fotky pracoviska