Account Manager pre oblast TELCO - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Account Manager pre oblast TELCO

ID ponuky: 56206

Referenčný kód: 1-13-33862

Dohodou

Plat

Od 1 500 do 5 000 EUR mesačne

Náplň práce

Poď pracovať pre medzinárodnú telekomunikačnú spoločnosť ako Account Manager. Čo bude tvojou úlohou? - udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi - vendori, telekomunikačný operátori - B2B business - rozširovanie predajného potenciálu zákazníka - analýza trhu - plánovanie a dosahovanie cieľov - zúčastňovať sa konferencií - primárne práca v Office, občasné meetingy s klientami

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 2. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach: - VŠ vzdelanie - Skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii- telekomunikácie, telekomunikačný operátori - skúsenosti v oblasti B2B + telekomunikácie - Plynulá znalosť anglického jazyka na profesionálnej úrovni - Samostatnosť, flexibilita